Wyślij wiadomość
Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd.
Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd.
O nas
Do domu /

Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. profil firmy

Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd.

Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd.
Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd.
Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd.
Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd.
Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd.
Rynek Główny:
Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa
Rodzaj działalności:
Producent , Firma Handlowa , Sprzedawca
Marki:
CNWAGNER
Liczba pracowników:
11~50
Roczna sprzedaż:
10000000-50000000
Rok utworzenia:
2018
Wypływ p.c.:
< 10%
Obsługa klientów:
>10000
Chiny Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. profil firmy
Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd.
Wprowadzenie
Usługi
Historia
Zespół

Songyo Auto Parts Co., Limited jest jedną z największych firm w Chongqing, który znajduje się na południowym zachodzie Chin.Pompa sterująca z ponad 1100 modelami może być stosowana w samochodach takich marek jak:: Mercedes Benz, Volkswagen, BMW, Audi, Renault, Peogeot, Fiat, Opel, Toyota, Honda, Nissan, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Mazda, Suzuki, Ford, GMC itp.Nasze najwyższej klasy przełączniki biegów są wytwarzane z wysokiej jakości skóry i wykończenia powierzchniKażdy produkt jest w 100% testowany, instalowany na oryginalnych samochodach.Części silnika w oparciu o wymagania naszych klientów.

 

Chiny Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. profil firmy 0Chiny Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. profil firmy 1Chiny Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. profil firmy 2

 

 

Współpracowaliśmy z klientami w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Kuwejcie, Maroku i wielu innych krajach.Braliśmy udział w wielu wystawach i uczestniczyliśmy w wystawie w Meksyku w lipcu 2023 r..

 

Chiny Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. profil firmy 3Chiny Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. profil firmy 4Chiny Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. profil firmy 5

Kompleksowe centrum wysyłkowe części samochodowych
1 rok gwarancji
10 lat doświadczenia w zgłoszeniu części samochodowych
ponad 10 lat doświadczenia w eksporcie
40 rodzajów serii marek
oem odm usługa
bez ograniczeń moq
duży zapas
eksport do ponad 100 krajów
Dostawa w 3 dni po dokonaniu płatności
 
Chiny Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. profil firmy 0
Chiny Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. profil firmy 1
 
Songyo Auto Parts Co., Limited jest jedną z największych firm w Chongqing, które znajdują się w południowo-zachodniej części Chin. Nasze główne produkty to gałka zmiany biegów, nakładka na pedał, auto swich, pompa wody, amortyzator, pompa wspomagania kierownicy z ponad 1100 modelami, które mogą być stosowane w samochodach takich marek jak: Mercedes Benz, Volkswagen, BMW, Audi, Renault, Peogeot, Fiat, Opel, Toyota, Honda, Nissan, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Mazda, Suzuki, Ford, GMC itp. Nasze wysokiej jakości gałki zmiany biegów są wykonane z wysokiej jakości skóry i wykończenia powierzchni, z dobrymi szwami. Każdy produkt jest w 100% testowany montaż na oryginalnych samochodach. Jednocześnie możemy zaoferować wszelkiego rodzaju samochodowe części zamienne, takie jak CZĘŚCI DO ZAWIESZENIA, CZĘŚCI SILNIKOWE w oparciu o specjalne wymagania naszych klientów.

Nasz zespół składa się z grupy zjednoczonych i energicznych młodych ludzi, każdy z nich jest profesjonalistą w branży części samochodowych.

Chiny Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. profil firmy 0Chiny Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. profil firmy 1