Wyślij wiadomość
Dom

Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Pochodzę z Niemiec, głównie sprzedaję części samochodowe na eBay i Amazon. Z firmą CNWAGNER współpracuję blisko 10 lat. Przez te lata dorastaliśmy razem, jakość i serwis są bardzo dobre. mam nadzieję, że będziemy współpracować więcej.

—— Aleksandra Diesendorfa

Jestem z Korei. Sprzedajemy części samochodowe na naszej lokalnej stronie internetowej. Od 2018 roku współpracuję z firmą CNWAGNER. Przez te wszystkie lata pojawiają się małe problemy, ale wszystkie znajdują dobre rozwiązanie. dzięki za ofertę tak dobrego produktu i dobrej obsługi. pozwala pracować ciężej i iść do przodu razem.

—— Alex Kwon

Jestem z Iraku. To Bóg sprawił, że spotkaliśmy się na targach Auto Parts. Przyjeżdżam do biura CNWAGNER w 2018 roku. Odbyliśmy świetną rozmowę i przez te wszystkie lata współpraca układała się dobrze. Dziękuję Ci.

—— Yousif Hassen

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Songyo Auto Parts Co., Ltd., jako dostawca części samochodowych z 10-letnim doświadczeniem, dysponuje dużą powierzchnią magazynową.Główne produkty, takie jak gałka dźwigni zmiany biegów, przełączniki szyb samochodowych, turbosprężarki i głowice cylindrów mają wystarczające zapasy.

  Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

  Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 2Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 3

  Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 4Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 5

 • OEM / ODM

  Jako firma produkcyjna i handlowa OEM i ODM są mile widziane. postaramy się jak najlepiej spełnić Twoje wymagania naszymi produktami i usługami.

 • R & D

  Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

Szczegóły kontaktu
Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. mary

Tel: +86 13594062827

Faks: 86-023-6386-5382

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)