Wyślij wiadomość
Dom ProduktyCzęści do silników samochodowych

1K0965561 Części do silników samochodowych Audi VW Skoda Pompa wodna

Orzecznictwo
Chiny Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Pochodzę z Niemiec, głównie sprzedaję części samochodowe na eBay i Amazon. Z firmą CNWAGNER współpracuję blisko 10 lat. Przez te lata dorastaliśmy razem, jakość i serwis są bardzo dobre. mam nadzieję, że będziemy współpracować więcej.

—— Aleksandra Diesendorfa

Jestem z Korei. Sprzedajemy części samochodowe na naszej lokalnej stronie internetowej. Od 2018 roku współpracuję z firmą CNWAGNER. Przez te wszystkie lata pojawiają się małe problemy, ale wszystkie znajdują dobre rozwiązanie. dzięki za ofertę tak dobrego produktu i dobrej obsługi. pozwala pracować ciężej i iść do przodu razem.

—— Alex Kwon

Jestem z Iraku. To Bóg sprawił, że spotkaliśmy się na targach Auto Parts. Przyjeżdżam do biura CNWAGNER w 2018 roku. Odbyliśmy świetną rozmowę i przez te wszystkie lata współpraca układała się dobrze. Dziękuję Ci.

—— Yousif Hassen

Im Online Czat teraz

1K0965561 Części do silników samochodowych Audi VW Skoda Pompa wodna

1K0965561 Części do silników samochodowych Audi VW Skoda Pompa wodna
1K0965561 Części do silników samochodowych Audi VW Skoda Pompa wodna 1K0965561 Części do silników samochodowych Audi VW Skoda Pompa wodna 1K0965561 Części do silników samochodowych Audi VW Skoda Pompa wodna 1K0965561 Części do silników samochodowych Audi VW Skoda Pompa wodna

Duży Obraz :  1K0965561 Części do silników samochodowych Audi VW Skoda Pompa wodna

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chongqing Chiny
Nazwa handlowa: CNWAGNER
Orzecznictwo: CE ROHS
Numer modelu: 1K0965561
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50 sztuk/szt
Cena: 11.4usd to 14.2usd
Szczegóły pakowania: neutralne opakowanie
Czas dostawy: 3-25 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 sztuk dziennie

1K0965561 Części do silników samochodowych Audi VW Skoda Pompa wodna

Opis
Nazwa produktów: Części do silników samochodowych Pompa wodna Nr OE: 1K0965561
Marka samochodu: Dla Audi Inne wyposażenie samochodu!: dla VW Skoda
Gwarancja: 12 miesięcy Materiał: do aluminium
Wielkość opakowania: 10*15*25 cm Waga: 1 kg
High Light:

1K0965561 pompa wody skoda

,

pompa wody Audi VW skoda

,

1K0965561 części do silników samochodowych

Części do silników samochodowych Pompa wodna 1K0965561 Do Audi VW Skoda

 

 

Nazwa produktu Części do silników samochodowych Pompa wodna
Nr OE 1K0965561
Marka samochodu Dla Audi
Inne wyposażenie samochodu! Dla VW SKODA
Gwarancja 12 miesięcy
Materiał Do aluminium
Wielkość opakowania 10*15*25 cm
Waga 1 KG

 

Wprowadzenie do struktury samochodowej pompy wodnej

 

Odśrodkowe pompy wodne są szeroko stosowane w silnikach samochodowych.Jego podstawowa konstrukcja składa się z obudowy pompy wodnej, płyty łączącej lub koła pasowego, wału pompy wody i łożyska lub łożyska wału, wirnika pompy wody i uszczelnienia wodnego oraz innych części, które są głównymi elementami samochodu.

 

Zasada działania samochodowej pompy wodnej

 

  1. Silnik napędza łożysko pompy wodnej i wirnik, obracając je przez koło pasowe.Ciecz chłodząca w pompie wodnej jest napędzana przez wirnik, aby obracać się razem i jest wyrzucana na krawędź obudowy pompy wodnej pod działaniem siły odśrodkowej.Jednocześnie wytwarzane jest określone ciśnienie, które następnie wypływa z wylotu wody lub rury wodnej.Ciśnienie w środku wirnika zmniejsza się dzięki wyrzucaniu płynu chłodzącego.Ciecz chłodząca w zbiorniku wody jest zasysana do wirnika przez rurę wodną pod działaniem różnicy ciśnień między wlotem pompy wodnej a środkiem wirnika, aby zrealizować ruch posuwisto-zwrotny cieczy chłodzącej.
  2. Łożysko podtrzymujące wał pompy wodnej jest smarowane smarem, dlatego konieczne jest zapobieganie przedostawaniu się chłodziwa do smaru, aby spowodować jego emulgację, a jednocześnie zapobiec wyciekowi smaru.Środki uszczelniające pompy wodnej zapobiegające wyciekom obejmują uszczelnienia wodne i uszczelki.Dynamiczny pierścień uszczelniający z uszczelnieniem wodnym i wał są instalowane między wirnikiem a łożyskiem przez pasowanie ciasne, a gniazdo uszczelnienia statycznego uszczelnienia wodnego jest ciasno wciśnięte w obudowę pompy wodnej, aby osiągnąć cel uszczelnienia chłodziwa.
  3. Obudowa pompy wodnej jest połączona z silnikiem poprzez uszczelkę i podtrzymuje ruchome części, takie jak łożyska.W obudowie pompy wodnej znajduje się również otwór spustowy, który znajduje się między uszczelnieniem wodnym a łożyskiem.Gdy chłodziwo wycieknie przez uszczelnienie wodne, można je spuścić z otworu spustowego, aby zapobiec przedostawaniu się chłodziwa do wnęki łożyska i uszkodzeniu smarowania łożyska i rdzewieniu części.Jeśli płyn chłodzący nadal wycieka po zatrzymaniu silnika, oznacza to, że uszczelnienie wodne zostało uszkodzone.

Zdjęcie produktów!

 

1K0965561 Części do silników samochodowych Audi VW Skoda Pompa wodna 01K0965561 Części do silników samochodowych Audi VW Skoda Pompa wodna 1

 

Obraz Warahouse

 

1K0965561 Części do silników samochodowych Audi VW Skoda Pompa wodna 2

 

Szczegóły kontaktu
Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: mary

Tel: +86 13594062827

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)