Wyślij wiadomość
Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd.
Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd.
produkty
Do domu /

produkty

Pompa do wymiany oleju silnikowego OEM ROHS E8012s Uniwersalna pompa paliwowa

Szczegóły Produktu

Miejsce pochodzenia: Chongqing Chiny

Nazwa handlowa: CNWAGNER

Orzecznictwo: CE ROHS

Numer modelu: E8012S

Warunki płatności i wysyłki

Minimalne zamówienie: 50 sztuk/szt

Cena: 4.57usd to 5.7usd per piece

Szczegóły pakowania: neutralne opakowanie

Czas dostawy: 3-25 dni

Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram

Możliwość Supply: 1000 sztuk dziennie

Uzyskaj najlepszą cenę
Skontaktuj się teraz
Specyfikacje
Atrakcja:

Pompa paliwowa e8012s

,

pompa paliwowa ROHS e8012s

,

pompa do wymiany oleju silnikowego OEM

nazwy produktów:
Pompa do wymiany oleju silnikowego Dostosowana uniwersalna elektryczna pompa paliwa
Numer części:
E8012S
Marka samochodu:
uniwersalny
Funkcja:
dostosowane
Gwarancja:
12 miesięcy
Jakość:
Jakość OE
Próbka:
oferta
Stan : schorzenie:
100% nowy
nazwy produktów:
Pompa do wymiany oleju silnikowego Dostosowana uniwersalna elektryczna pompa paliwa
Numer części:
E8012S
Marka samochodu:
uniwersalny
Funkcja:
dostosowane
Gwarancja:
12 miesięcy
Jakość:
Jakość OE
Próbka:
oferta
Stan : schorzenie:
100% nowy
Opis
Pompa do wymiany oleju silnikowego OEM ROHS E8012s Uniwersalna pompa paliwowa

Pompa do wymiany oleju silnikowego Dostosowana uniwersalna elektryczna pompa paliwa E8012S

 

 

Szczegóły produktów

 

Nazwa produktów Pompa do wymiany oleju silnikowego Dostosowana uniwersalna elektryczna pompa paliwa
Numer części E8012S
Marka samochodu uniwersalny
Funkcja Dostosowane
Gwarancja 12 miesięcy
Jakość Jakość OE
Próbka Oferta
Stan : schorzenie 100% nowy

Pompa do wymiany oleju silnikowego OEM ROHS E8012s Uniwersalna pompa paliwowa 0Pompa do wymiany oleju silnikowego OEM ROHS E8012s Uniwersalna pompa paliwowa 1

Wstęp

 

Mówiąc o pompach paliwowych, większość właścicieli samochodów może nie wiedzieć, co to jest.Dziś zrozumiemy, że pompa paliwa jest zamontowana w najniższej części zbiornika paliwa i jej zadaniem jest pompowanie paliwa do silnika.
W rzeczywistości pompa paliwowa jest odpowiednikiem serca w naszym ciele.Odpowiada za transport krwi do organizmu, więc jeśli pompa benzynowa jest uszkodzona lub zablokowana, nie może dostarczyć paliwa do generatora.

 

Miejsce montażu pompy paliwa

 

Pompa paliwa znajduje się w baku samochodu, który znajduje się na tylnym siedzeniu samochodu lub pod bagażnikiem.Główną funkcją pompy paliwowej jest dostarczanie paliwa do silnika.Pompa paliwowa dostarcza wysokociśnieniową i wysokociśnieniową pompę paliwową do przewodu dystrybucji paliwa, aby zapewnić ciągłe dostarczanie paliwa do dyszy wtrysku paliwa.Pompa paliwowa składa się z silnika elektrycznego, ogranicznika ciśnienia i zaworu zwrotnego.Silnik elektryczny faktycznie pracuje w paliwie w obudowie pompy oleju, nie martw się, bo w obudowie nie ma nic, co mogłoby się zapalić, paliwo może smarować i chłodzić silnik paliwa, wylot oleju wyposażony jest w zawór zwrotny , a ogranicznik ciśnienia znajduje się przy ciśnieniu obudowy pompy oleju. Z boku znajduje się kanał prowadzący do wlotu oleju.
Wbudowana: zintegrowana z zestawem, montowana pionowo w skrzynce pocztowej.Cechy: Niski poziom hałasu, niełatwy do wytworzenia oporu powietrza.Rurociąg bezpieczeństwa jest łatwy w instalacji.
Typ zewnętrzny: połączony szeregowo w rurociągu naftowym poza skrzynką pocztową.Charakteryzuje się dużą swobodą montażu, wygodną wymianą oraz wysokimi wymaganiami dotyczącymi szczelności.
Obecnie pompa paliwowa większości modeli jest montowana w skrzynce pocztowej samochodu i napędzana elektrycznie.Pompa paliwowa składa się z korpusu pompy, silnika z magnesami trwałymi i płaszcza.Gdy silnik z magnesami trwałymi jest zasilany, korpus pompy jest wprawiany w ruch obrotowy, a paliwo jest zasysane z wlotu paliwa, przepływa przez wnętrze paliwa elektrycznego, a następnie jest wypychane z wylotu paliwa, aby dostarczyć paliwo do system paliwowy.Paliwo przepływa przez wnętrze paliwa elektrycznego, aby schłodzić zworę silnika z magnesami trwałymi, zwanego również mokrą pompą paliwową.

 

Jak sprawdzić, czy pompa paliwa jest uszkodzona?


Metoda 1: Włącz stacyjkę, nie uruchamiaj silnika, słychać pracę pompy benzynowej przez 1-2 sekundy, możesz ocenić, czy pompa benzynowa działa.
Metoda 2: Odłącz przekaźnik pompy paliwa, podłącz obwód pompy paliwa dedykowaną zworką, włącz stacyjkę, nie uruchamiaj silnika, pompa paliwa może działać, co wskazuje, że pompa paliwa jest w normie.
Metoda 3: Podłącz miernik ciśnienia oleju, aby sprawdzić, czy silnik może wytworzyć ciśnienie oleju około 250 KPA, a jeśli ciśnienie oleju szybko wzrośnie, jeśli ciśnienie oleju można ustalić normalnie, pompa olejowa może działać.Następnie wyłącz wyłącznik zapłonu silnika, aby sprawdzić, czy ciśnienie oleju jest szybko rozładowywane (czy ciśnienie oleju szybko spada), aby określić, czy zawór nadmiarowy ciśnienia pompy olejowej jest normalny (można utrzymać normalne ciśnienie oleju, aby silnik mógł się uruchomić normalnie następnym razem).
Metoda 4: Podłącz obwód do pompy paliwa i użyj specjalnego narzędzia pomiarowego (takiego jak zlewka), aby zmierzyć, czy wydatek i powrót paliwa są normalne.

 

Zdjęcie produktów!

 

 

 

Pompa do wymiany oleju silnikowego OEM ROHS E8012s Uniwersalna pompa paliwowa 2

 

Wyślij zapytanie
Prześlij nam swoją prośbę, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
Wysłać