Wyślij wiadomość
Dom ProduktyCzęści do silników samochodowych

CNWAGNER Suzuki Zespół pompy paliwa 15100-65842 CE ROHS

Orzecznictwo
Chiny Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Pochodzę z Niemiec, głównie sprzedaję części samochodowe na eBay i Amazon. Z firmą CNWAGNER współpracuję blisko 10 lat. Przez te lata dorastaliśmy razem, jakość i serwis są bardzo dobre. mam nadzieję, że będziemy współpracować więcej.

—— Aleksandra Diesendorfa

Jestem z Korei. Sprzedajemy części samochodowe na naszej lokalnej stronie internetowej. Od 2018 roku współpracuję z firmą CNWAGNER. Przez te wszystkie lata pojawiają się małe problemy, ale wszystkie znajdują dobre rozwiązanie. dzięki za ofertę tak dobrego produktu i dobrej obsługi. pozwala pracować ciężej i iść do przodu razem.

—— Alex Kwon

Jestem z Iraku. To Bóg sprawił, że spotkaliśmy się na targach Auto Parts. Przyjeżdżam do biura CNWAGNER w 2018 roku. Odbyliśmy świetną rozmowę i przez te wszystkie lata współpraca układała się dobrze. Dziękuję Ci.

—— Yousif Hassen

Im Online Czat teraz

CNWAGNER Suzuki Zespół pompy paliwa 15100-65842 CE ROHS

CNWAGNER Suzuki Zespół pompy paliwa 15100-65842 CE ROHS
CNWAGNER Suzuki Zespół pompy paliwa 15100-65842 CE ROHS CNWAGNER Suzuki Zespół pompy paliwa 15100-65842 CE ROHS CNWAGNER Suzuki Zespół pompy paliwa 15100-65842 CE ROHS CNWAGNER Suzuki Zespół pompy paliwa 15100-65842 CE ROHS

Duży Obraz :  CNWAGNER Suzuki Zespół pompy paliwa 15100-65842 CE ROHS

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chongqing Chiny
Nazwa handlowa: CNWAGNER
Orzecznictwo: CE ROHS
Numer modelu: 15100-65842
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50 sztuk/szt
Cena: 54.2usd to 67.8usd per piece
Szczegóły pakowania: neutralne opakowanie
Czas dostawy: 3-25 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 sztuk dziennie

CNWAGNER Suzuki Zespół pompy paliwa 15100-65842 CE ROHS

Opis
Nazwa produktu: Podstawowe części silnika Zespół pompy paliwa do silnika wysokoprężnego przeciwpożarowego Numer części: 15100-65842
Marka samochodu: Dla Suzuki Funkcja: zespół pompy paliwa
Gwarancja: 12 miesięcy Uszczelka: Opakowanie neutralne
Próbka: Dostępne Stan: schorzenie: Nowy
High Light:

Zespół pompy paliwa 15100-65842

,

Zespół pompy paliwa CNWAGNER

,

Suzuki 15100-65842

Podstawowe części silnika Zespół pompy paliwa silnika wysokoprężnego 15100-65842 dla Suzuki

 

 

Szczegóły produktów

 

Nazwa produktów Podstawowe części silnika Zespół pompy paliwa do silnika wysokoprężnego przeciwpożarowego
Numer części 15100-65842
Marka samochodu Dla Suzuki
Funkcja zespół pompy paliwa
Gwarancja 12 miesięcy
Uszczelka Opakowanie neutralne
Próbka Dostępne
Stan: schorzenie Nowy

 

CNWAGNER Suzuki Zespół pompy paliwa 15100-65842 CE ROHS 0

 

Różne rodzaje pomp paliwowych

 

1. Elektryczna odśrodkowa pompa wspomagająca
W niektórych samolotach elektryczna odśrodkowa pompa wspomagająca jest używana jako pomocnicza pompa paliwowa do układu paliwowego.Silnik jest zwykle montowany na drążku odpowiadającym dolnemu położeniu zbiornika paliwa, a korpus pompy jest zanurzony w paliwie na dnie zbiornika.Przedsięwziąć środki uszczelniające między wirnikiem pompy a silnikiem, aby zapobiec przedostawaniu się oparów paliwa lub oleju do silnika.Gdy paliwo dostaje się do korpusu pompy, szybkoobrotowy wirnik wyrzuca paliwo na zewnątrz w kierunku promieniowym, wytwarzając siłę odśrodkową, zwiększając ciśnienie paliwa i dostarczając paliwo do układu.Obrotowe mieszanie pompy pełni również funkcję oddzielania powietrza i oparów oleju od paliwa, dzięki czemu paliwo dostarczane do silnika nie zawiera oparów oleju.

2. Łopatkowa pompa paliwowa
Rysunek 3 przedstawia zasadę działania typowej łopatkowej pompy paliwowej.Cztery stalowe ostrza przesuwają się wzdłuż promieniowego kierunku wirnika w ślizgowych rowkach otwartych na wirniku.Jeden koniec łopatki dociska się do wewnętrznej ściany cylindra pompy, a drugi koniec styka się z wałem pływającym za pośrednictwem sprężyny.Wewnętrzna komora wirnika jest podzielona na 4 wnęki robocze za pomocą łopaty i wału pływającego.Bęben pompy jest zamocowany na obudowie pompy, a po obu stronach znajdują się otwory wlotowe i wylotowe oleju.Moc wirnika może być napędzana silnikiem lub silnikiem.
Gdy wirnik pracuje, obraca się zgodnie z ruchem wskazówek zegara.Ponieważ cylinder pompy i wirnik są mimośrodowe, objętość każdej komory roboczej zmienia się w sposób ciągły wraz z obrotem wirnika.Paliwo w zbiorniku jest zasysane do komory roboczej.Gdy łopatki obracają się w stronę wylotową, objętość komory roboczej zmniejsza się, a paliwo jest wyciskane, aby spłynąć do gaźnika.
Gdy ciśnienie na wylocie pompy jest większe od podanej wartości, ciśnienie działające na dolną powierzchnię zaworu bezpieczeństwa pokonuje siłę sprężyny, popycha zawór bezpieczeństwa do góry i kieruje nadmiar paliwa z wylotu pompy z powrotem do wlotu, tak, że przewód paliwowy między wylotem pompy a gaźnikiem Ciśnienie paliwa na drodze jest zawsze utrzymywane w określonej wartości.Gdy pompa łopatkowa ulegnie awarii podczas pracy silnika, o ile ciśnienie wlotowe pompy jest nieco większe niż ciśnienie wylotowe, ciśnienie działające na powierzchnię płytki zaworu obejściowego pokonuje siłę cienkiej sprężyny i otwiera płytkę zaworu obejściowego w dół, aby napełnić paliwo.Przepływ trafia do gaźnika silnika.
Głowica pompy wyposażona jest w urządzenie regulujące ciśnienie podawania paliwa, które może automatycznie regulować ciśnienie paliwa na wylocie pompy w określonym zakresie.Jeśli ciśnienie paliwa jest nieprawidłowe podczas pracy pompy, najpierw należy sprawdzić urządzenie regulujące ciśnienie, a ciśnienie należy skorygować metodą testu śruby regulacyjnej.

 

Pokazy firmowe

 

CNWAGNER Suzuki Zespół pompy paliwa 15100-65842 CE ROHS 1

CNWAGNER Suzuki Zespół pompy paliwa 15100-65842 CE ROHS 2

Szczegóły kontaktu
Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: mary

Tel: +86 13594062827

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)