Wyślij wiadomość
Dom ProduktyElektryczna pompa paliwa Diesel

Akcesoria do silnika Cooper E2068 Uniwersalna elektryczna pompa paliwa 0,35 kg

Orzecznictwo
Chiny Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Pochodzę z Niemiec, głównie sprzedaję części samochodowe na eBay i Amazon. Z firmą CNWAGNER współpracuję blisko 10 lat. Przez te lata dorastaliśmy razem, jakość i serwis są bardzo dobre. mam nadzieję, że będziemy współpracować więcej.

—— Aleksandra Diesendorfa

Jestem z Korei. Sprzedajemy części samochodowe na naszej lokalnej stronie internetowej. Od 2018 roku współpracuję z firmą CNWAGNER. Przez te wszystkie lata pojawiają się małe problemy, ale wszystkie znajdują dobre rozwiązanie. dzięki za ofertę tak dobrego produktu i dobrej obsługi. pozwala pracować ciężej i iść do przodu razem.

—— Alex Kwon

Jestem z Iraku. To Bóg sprawił, że spotkaliśmy się na targach Auto Parts. Przyjeżdżam do biura CNWAGNER w 2018 roku. Odbyliśmy świetną rozmowę i przez te wszystkie lata współpraca układała się dobrze. Dziękuję Ci.

—— Yousif Hassen

Im Online Czat teraz

Akcesoria do silnika Cooper E2068 Uniwersalna elektryczna pompa paliwa 0,35 kg

Akcesoria do silnika Cooper E2068 Uniwersalna elektryczna pompa paliwa 0,35 kg
Akcesoria do silnika Cooper E2068 Uniwersalna elektryczna pompa paliwa 0,35 kg Akcesoria do silnika Cooper E2068 Uniwersalna elektryczna pompa paliwa 0,35 kg Akcesoria do silnika Cooper E2068 Uniwersalna elektryczna pompa paliwa 0,35 kg Akcesoria do silnika Cooper E2068 Uniwersalna elektryczna pompa paliwa 0,35 kg

Duży Obraz :  Akcesoria do silnika Cooper E2068 Uniwersalna elektryczna pompa paliwa 0,35 kg

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chongqing Chiny
Nazwa handlowa: CNWAGNER
Orzecznictwo: CE ROHS
Numer modelu: E2068
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50 sztuk/szt
Cena: 3.7USD TO 4.6USD PER PIECE
Szczegóły pakowania: neutralne opakowanie
Czas dostawy: 3-25 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 300000 szt / miesiąc

Akcesoria do silnika Cooper E2068 Uniwersalna elektryczna pompa paliwa 0,35 kg

Opis
nazwy produktów: Akcesoria do silników Pompa olejowa do silników wysokoprężnych Uniwersalna elektryczna pompa paliwow Numer części: E2068
funkcja: uniwersalny Próbka: oferta
Gwarancja: 1200GODZIN Stan: schorzenie: 100% nowy
Materiał: Bednarz Waga: 0,35 kg
High Light:

E2068 uniwersalna elektryczna pompa paliwa

,

pompa paliwa E2068 0.35 KG

,

pompa paliwa Cooper E2068 0.35 KG

Akcesoria do silników Pompa oleju do silników Diesla Uniwersalna elektryczna pompa paliwa E2068

 

 

Szczegóły produktów

 

Nazwa produktów Akcesoria do silników Pompa olejowa do silników wysokoprężnych Uniwersalna elektryczna pompa paliwowa
Numer części E2068
Funkcja uniwersalny
Próbka Oferta
Gwarancja 1200GODZIN
Stan: schorzenie 100% nowy
Materiał Bednarz
Waga 0,35 kg

 

Akcesoria do silnika Cooper E2068 Uniwersalna elektryczna pompa paliwa 0,35 kg 0Akcesoria do silnika Cooper E2068 Uniwersalna elektryczna pompa paliwa 0,35 kg 1

 

zasada działania

 

 

1. Mechanicznie napędzana membranowa pompa benzynowa

Generalnie napędzany przez mimośrodowe koło na wale rozrządu, jego warunki pracy są następujące:

①Podczas obrotu wałka rozrządu ssania oleju, gdy mimośrodowe koło popycha ramię wahacza i ściąga w dół cięgło filmu pompy, film pompy opada, wytwarzając ssanie, a benzyna jest zasysana ze zbiornika paliwa i przechodzi przez paliwo rurę, filtr paliwa i paliwo, które dostaje się do pompy benzynowej.Pokój.

②Pompowanie oleju Gdy mimośrodowe koło obraca się o pewien kąt i nie popycha już wahacza, sprężyna membrany pompy rozciąga się, a membrana pompy podnośnika podnosi się, wypychając benzynę z zaworu tłocznego do komory pływakowej gaźnika.

Ogólnie, maksymalne zużycie paliwa przez pompę benzynową jest od 2,5 do 3,5 razy większe niż maksymalne zużycie paliwa przez silnik benzynowy.Gdy objętość oleju w pompie jest większa niż zużycie paliwa i zawór iglicowy komory pływakowej gaźnika jest zamknięty, ciśnienie w rurociągu wylotowym pompy olejowej wzrasta, co odbija się na pompie olejowej, co skraca skok membrany lub przestaje działać.

 

2. Elektryczna pompa benzynowa

Warunkiem pracy elektrycznej pompy benzynowej jest to, że nie jest ona napędzana przez wałek rozrządu, ale wykorzystuje siłę elektromagnetyczną do wielokrotnego zasysania membrany pompy.Ten rodzaj pompy elektrycznej może swobodnie wybierać pozycję instalacji i może zapobiegać zjawisku śluzy powietrznej.

Pompa benzynowa elektronicznie sterowanego układu wtrysku benzyny zazwyczaj wykorzystuje nową pompę elektryczną typu wirnikowego i jest montowana w zbiorniku benzyny.Jego ciśnienie pompowania jest również wyższe niż ciśnienie pompy benzynowej układu zasilania paliwem gaźnika.

 

Środki ostrożności dotyczące wykrywania awarii pompy paliwa


1. Stara pompa paliwowa
Podczas rozwiązywania problemów z pompą paliwową pojazdu, która była używana przez długi czas, ten typ pompy paliwowej nie może być testowany na sucho.Ponieważ po zdjęciu pompy paliwa w obudowie pompy pozostaje paliwo.Podczas testu zasilania, gdy szczotki i komutator będą w słabym kontakcie, iskra zapali paliwo w obudowie pompy i spowoduje wybuch.Bardzo poważne.
2. Nowa pompa paliwa
Nie przeprowadza się testu na sucho na nowo wymienionej pompie paliwowej.Ponieważ silnik pompy paliwa jest szczelnie zamknięty w obudowie pompy, ciepło wytworzone przez włączenie podczas testu na sucho nie może zostać rozproszone.Po przegrzaniu twornika silnik zostanie spalony.Dlatego pompa paliwowa musi być na czas testu zanurzona w paliwie.
3. Inne aspekty
Po opuszczeniu zbiornika paliwa przez pompę paliwową pompę paliwową należy na czas wytrzeć do czysta, unikać iskier w jej pobliżu i przestrzegać zasady bezpieczeństwa „najpierw drut, potem włącz”.

 

Szczegóły kontaktu
Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: River

Tel: +8619942325507

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)