Wyślij wiadomość
Dom ProduktyElektryczna pompa paliwa Diesel

Elektryczna pompa paliwa 12V 24V do ciągnika HEP-02A

Orzecznictwo
Chiny Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Pochodzę z Niemiec, głównie sprzedaję części samochodowe na eBay i Amazon. Z firmą CNWAGNER współpracuję blisko 10 lat. Przez te lata dorastaliśmy razem, jakość i serwis są bardzo dobre. mam nadzieję, że będziemy współpracować więcej.

—— Aleksandra Diesendorfa

Jestem z Korei. Sprzedajemy części samochodowe na naszej lokalnej stronie internetowej. Od 2018 roku współpracuję z firmą CNWAGNER. Przez te wszystkie lata pojawiają się małe problemy, ale wszystkie znajdują dobre rozwiązanie. dzięki za ofertę tak dobrego produktu i dobrej obsługi. pozwala pracować ciężej i iść do przodu razem.

—— Alex Kwon

Jestem z Iraku. To Bóg sprawił, że spotkaliśmy się na targach Auto Parts. Przyjeżdżam do biura CNWAGNER w 2018 roku. Odbyliśmy świetną rozmowę i przez te wszystkie lata współpraca układała się dobrze. Dziękuję Ci.

—— Yousif Hassen

Im Online Czat teraz

Elektryczna pompa paliwa 12V 24V do ciągnika HEP-02A

Elektryczna pompa paliwa 12V 24V do ciągnika HEP-02A
Elektryczna pompa paliwa 12V 24V do ciągnika HEP-02A Elektryczna pompa paliwa 12V 24V do ciągnika HEP-02A Elektryczna pompa paliwa 12V 24V do ciągnika HEP-02A

Duży Obraz :  Elektryczna pompa paliwa 12V 24V do ciągnika HEP-02A

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chongqing Chiny
Nazwa handlowa: CNWAGNER
Orzecznictwo: CE ROHS
Numer modelu: HEP02A
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50 sztuk/szt
Cena: 3.3usd to 4.2usd per piece
Szczegóły pakowania: neutralne opakowanie
Czas dostawy: 3-25 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 sztuk dziennie

Elektryczna pompa paliwa 12V 24V do ciągnika HEP-02A

Opis
Nazwa produktów: Samochodowa koparka z silnikiem wysokoprężnym Ciągnik z elektryczną pompą paliwową Numer części: HEP-02A
Marka samochodu: Ciągnik koparki Funkcja: 12V lub 24V
Kolor: ze srebrnym kolorem i złotym kolorem Stan: schorzenie: 100% nowy
Próbka: Oferta Gwarancja: 12 miesięcy
Atrakcja:

Elektryczna pompa paliwa ciągnika 12 V 24 V

,

Elektryczna pompa paliwa ciągnika HEP-02A

,

pompa paliwa HEP-02A

Samochodowa koparka z silnikiem wysokoprężnym Ciągnik z elektryczną pompą paliwa HEP-02A

 

 

Szczegóły produktów

 

Nazwa produktów Samochodowa koparka z silnikiem wysokoprężnym Ciągnik z elektryczną pompą paliwową
Numer części HEP-02A
Marka samochodu Ciągnik koparki
Funkcja 12V lub 24V
Kolor ze srebrnym kolorem i złotym kolorem
Stan: schorzenie 100% nowy
Próbka Oferta
Gwarancja 12 miesięcy

 

zasada działania


Elektryczna pompa paliwowa składa się z korpusu pompy, silnika prądu stałego i płaszcza.Jego podstawowa zasada działania polega na tym, że po zasileniu silnika prądu stałego wirnik w obudowie pompy wprawiany jest w ruch obrotowy z dużą prędkością.Powierzchnia cięcia na dolnym końcu wału wirnika jest połączona z powierzchnią cięcia wewnętrznego otworu wirnika tak, że gdy wirnik się obraca, wirnik jest napędzany do obracania się w tym samym kierunku przez wał wirnika.Podczas szybkich obrotów wirnika na wlocie oleju powstaje podciśnienie, a przefiltrowane paliwo jest zasysane z wlotu oleju pokrywy pompy.Zassane paliwo jest sprężane przez wirnik pompy paliwowej i wchodzi do obudowy pompy, a następnie przechodzi przez ciśnienie wylotowe oleju.Aby zapewnić paliwo o określonym ciśnieniu do układu paliwowego.Konstrukcja silnika prądu stałego zawiera magnes trwały zamocowany na wewnętrznej ściance obudowy pompy, wirnik zdolny do wytwarzania momentu magnetycznego po włączeniu zasilania oraz zespół szczotki grafitowo-węglowej zainstalowany na górnym końcu obudowy pompy.Szczotka węglowa jest w elastycznym kontakcie z komutatorem na wirniku twornika, a jej przewód jest podłączony do wtykowej elektrody okablowania obudowy.Zewnętrzne końce obudowy elektrycznej pompy paliwowej są obciskane i nitowane tak, że tworzą nierozłączny zespół.

 

Typ pompy paliwa


W układzie paliwowym elektryczna pompa paliwowa odpowiada za dostarczanie paliwa o określonym ciśnieniu, a jej jednostkowe dostarczanie paliwa jest ponad 8 razy większe niż jednostkowe zużycie paliwa przy znamionowej mocy silnika.Duża ilość paliwa jest stale zawracana do zbiornika paliwa przez regulator ciśnienia oleju, który nie tylko kontroluje ciśnienie oleju, ale także chłodzi rurociąg paliwowy, aby uniknąć korka powietrznego.
Chociaż specyficzne konstrukcje elektrycznych pomp paliwowych są zróżnicowane, wszystkie składają się z komponentów oleju pompowego, silników z magnesami trwałymi, zaślepek i osłon.Zaciskanie skorupy nituje pozostałe części w jedną całość.Wirnik (lub koło pompy) zespołu pompy olejowej jest współosiowy z wirnikiem silnika elektrycznego.Paliwo jest wyprowadzane z zespołu pompy olejowej przez silnik i pokrywę końcową.Zacisk silnika znajduje się na pokrywie końcowej.W wylocie oleju pokrywy końcowej zainstalowany jest zawór jednokierunkowy.Gdy silnik jest zatrzymany, zawór jednokierunkowy jest zamknięty, a paliwo w rurociągu paliwowym nie wraca do pompy paliwowej i utrzymuje pewne resztkowe ciśnienie oleju, co jest korzystne dla następnego szybkiego rozruchu.Dodatkowo na wsporniku lub pokrywie końcowej zespołu olejowego pompy zamontowany jest zawór nadmiarowy (zawór bezpieczeństwa).Gdy przewód paliwowy jest zablokowany, a ciśnienie oleju w układzie przekracza dopuszczalną wartość, otwiera się on, aby się przelać i uwolnić ciśnienie.W ten sposób można uniknąć uszkodzenia przewodu olejowego lub pompy olejowej.
Różne typy elektrycznych pomp paliwowych różnią się głównie komponentami oleju pomp.Zgodnie z zasadą działania, składniki oleju pompy można podzielić na dwie kategorie: pompę wyporową i pompę hydrauliczną.Pompy wyporowe polegają na zmianach objętości wnęki pompy w celu zasysania i tłoczenia oleju, dlatego dostarczają olej w sposób przerywany, z większymi wahaniami ciśnienia oleju oraz wibracjami i hałasem, ale ciśnienie robocze jest wyższe.Pompy rolkowe, zębate i łopatkowe są pompami wyporowymi.Ciśnienie robocze pompy rolkowej wynosi około 200kPa, pompa zębata może osiągnąć 400kPa, a ciśnienie robocze pompy łopatkowej może być wyższe.Pierwsze dwie pompy są używane częściej.
Pompa hydrauliczna wykorzystuje koło pompy do napędzania przepływu paliwa.Paliwo w przepływie wytwarza ciśnienie oleju w wyniku zmiany pędu.Jest to ciągła pompa olejowa o niewielkich wahaniach ciśnienia, ale niskim ciśnieniu roboczym.Nadaje się do dużej objętości oleju i niskiego ciśnienia oleju.Okazje.Pompy osiowe, pompy odśrodkowe, pompy turbo i pompy bocznokanałowe to pompy hydrodynamiczne.Ciśnienie robocze osiowej pompy przepływowej i bocznej pompy zbiornika wynosi około 100kPa, a pozostałe dwie pompy około 300kPa.Częściej stosowane są pompy turbo i pompy bocznokanałowe.

 

Zdjęcie produktów!

 

Elektryczna pompa paliwa 12V 24V do ciągnika HEP-02A 0Elektryczna pompa paliwa 12V 24V do ciągnika HEP-02A 1Elektryczna pompa paliwa 12V 24V do ciągnika HEP-02A 2

Szczegóły kontaktu
Chongqing Songyo Auto Parts Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. mary

Tel: +86 13594062827

Faks: 86-023-6386-5382

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)